WKŁADY KOMINKOWE

Plusem wkładów kominkowych jest ich wyższa skuteczność oraz fakt, że można zostawić zapalony ogień bez nadzoru. Kontynuuj

Plusem wkładów kominkowych jest ich wyższa skuteczność oraz fakt, że można zostawić zapalony ogień bez nadzoru. Przed wyborem odpowiedniego wkładu kominkowego warto się zastanowić, do czego kominek ma służyć. Jeśli ma pełnić przede wszystkim funkcję estetyczną, nie trzeba kupować wkładu kominkowego wysokiej jakości.

W przypadku, gdy kominek ma na pierwszym miejscu służyć do ogrzewania mieszkania, warto zainwestować i wybrać wkład kominkowy oraz obudowę kominka wysokiej jakości. Dzięki temu przez długie lata możesz cieszyć się z dobrze funkcjonującego, bezproblemowego ogrzewania.

 

razem 343 produktów

W ofercie MBTerm - kominki znajdziesz żeliwne wkłady kominkowe, wkłady kominkowe z płaszczem wodnym z wymiennikiem, stalowe konwekcyjne inaczej znane jako wkłady kominkowe powietrzne, a także gazowe. Z gazowych wkładów kominkowych możesz wybierać wkłady działające na gaz ziemny oraz wkłady na propan butan.

Czekasz na nowości? Napiszemy do Ciebie!