Warunki dostawy

Dostawa i opłaty za pakowanie

Kupujący zostanie poinformowany o opłatach za pakowanie towaru mailowo, ewentualnie telefonicznie, na etapie dokończenia zamówienia, przed wysłaniem towaru.

 • opłaty za pakowanie towaru są doliczane tylko raz, nawet w przypadku pakowania większej ilości paczek lub palet!

 • Opłaty za pakowanie

  Rodzaj/waga Cena w zł
  Pakowanie do 50kg 40 zł
  Specjalne pakowanie do 50kg 135 zł
  Specjalne pakowanie nad 50kg 203 zł

  Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszty paliwa i opłaty drogowe! 

  Jeśli w panelu informacyjnym widnieje informacja "Dostawa: Gratis" klient nie ponosi żadnych opłat za pakowanie i dostawę dowaru!

  5. Sposoby płatności

 • przelewem bankowym
 • kartą płatniczą
 • gotówką w sklepie

 • Płatności online przebiegają za pośrednictwem bramki płatniczej ComGate. Usługodawca, którym jest spółka ComGate Payments, a.s., jest licencjowaną instytucją płatniczą działającą pod nadzorem Czeskiego Banku Narodowego. Płatności przebiegające za pośrednicstwem bramki płatniczej Comgate są odpowiednio zabezpieczone a wszystkie informacje są zaszyfrowane.

  Płatność kartą

  Najszybszy sposób płatności online. W interfejsie bramki płatniczej ComGate wpisz numer karty, datę ważności oraz trzycyfrowy kod CVC, który znajdziesz na odwrocie karty. Płatność jest zabezpieczona standardem 3D Secure, zatem prawdopodobnie zostaniesz poproszony o potwierdzenie za pomocą kodu, który otrzymasz SMSem od swojego banku.

  Po zakończeniu płatności zostaniesz przekierowany spowrotem do sklepu. Płatność zostanie przyjęta i potwierdzona natychmiast, a my czym prędzej zajmiemy się realizacją zamówienia.

  Kontakty

  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267

  Termin dostawy towaru

  Realizujemy zamówienia w zależności od dostępności towaru w jak najkrótszym czasie, zazwyczaj do 2-7 dni roboczych. Termin dostawy zostanie określony w e-mailu potwierdzającym zamówienie. “Dostępność: W magazynie” określona przy produktach oznacza, że towar znajdujue się w magazynie sklepu lub u producenta. Termin "realizacja zamówienia" oznacza termin wysyłki, nie termin dostawy towaru (np. kurier dostarcza paczki do 24 godzin, poczta wg własnego harmonogramu). Potwierdzenie zapłaty za towar oraz fakturę kupujący otrzyma razem z zamówieniem. O ewentualnych kosztach dostawy klient zostanie poinformowany mailowo lub telefonicznie przed wysłaniem towaru.