(Wyprzedane) 1,0WK 150 przepustnica spalinowa ze stali nierdzewnej

Przepustnica z cięgnem służąca do regulowania swobodnego ciągu kominkowego w tym przewodzenia spalin. Wkłady kominkowe i kanały spalinowe WZ są przeznaczone do usuwania spalin z wszystkich rodzajów paliw, takich jak olej opałowy, gaz ziemny, gaz węglowy, propan butan, węgiel, koks, brykiety, drewno i inne ... więcej

Identyfikator produktu: 20907237
Cena dostawy: 50,00 Zł

1,0WK 150 przepustnica spalinowa ze stali nierdzewnej

Przepustnica z cięgnem służąca do regulowania swobodnego ciągu kominkowego w tym przewodzenia spalin. Wkłady kominkowe i kanały spalinowe WZ są przeznaczone do usuwania spalin z wszystkich rodzajów paliw, takich jak olej opałowy, gaz ziemny, gaz węglowy, propan butan, węgiel, koks, brykiety, drewno i inne. Wszystkie części wykonane są z wysokiej jakości blachy nierdzewnej o grubości 1 mm. Szwy podłużne są spawane maszynowo w atmosferze ochronnej zapewniającej wysoką wytrzymałość i trwałość szwu. Szwy poszczególnych części o długości 100 mm zapewniają szczelność i doskonałą wytrzymałość nawet we wysokich temperaturach.

Przepustnica z cięgnem służąca do regulowania swobodnego ciągu kominkowego w tym przewodzenia spalin.

Zastosowanie:
- do wszystkich rodzajów paliw (olej opałowy, gaz ziemny, gaz węglowy, propan butan, węgiel, koks, brykiety, drewno i inne)
- rekonstrukcje kominów, koszulkowanie
- nowe budynki
- wentylacja
Przeznaczenie:
- do wkładów kominkowych, piecyków, pieców na paliwo stałe

Parametry