TATAREK Zasilanie rezerwowe TZA7 SINUS A 300 WAC UPS czarne

Zasilanie rezerwowe systemów grzewczych - piec, kominki z wymiennikiem wodnym, systemy solarne, pompy Wymiar: 230x145x180 ... więcej

Identyfikator produktu: 4610406
Cena dostawy: 30,00 zł
Dostępne 5 szt
1 365,98
-31%
942,53
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 942,53
766,28 zł bez VAT
Posiadacz cerytikatu jakości
Bezpieczna płatność kartą
Ponad 10 lat doświadczenia w branży

TATAREK Zasilanie rezerwowe TZA7 SINUS A 300 WAC UPS czarne

Zasilanie rezerwowe systemów grzewczych - piec, kominki z wymiennikiem wodnym, systemy solarne, pompy

Wymiar: 230x145x180

TATAREK Zasilanie rezerwowe TZA7 SINUS A 300/500 WAC UPS

Urządzenie UPS SINUS PRO E jest urządzeniem do zasilania rezerwowego i zapewnia źródło zasilania prądem przemiennym w przypadku awarii sieci zasilającej. W przypadku obecności napięcia sieciowego na wejściu urządzenia, napięcie to jest bezpośrednio przekierowywane na wyjście poszczególnych urządzeń i stabilizowane zgodnie z wymaganiami. Ten tryb pracy nazywany jest trybem sieciowym.
W przypadku awarii zasilania na wejściu urządzenie automatycznie przełącza się w tryb zasilania z akumulatora. Napięcie z akumulatora jest stale zmieniane za pomocą falownika na prąd zmienny. Rozładowanie akumulatora następuje, gdy napięcie akumulatora osiągnie wartość około 11 V. Gdy napięcie akumulatora osiągnie wartość około 10,5 V, urządzenie jest wyłączane, aby chronić akumulator przed głębokim rozładowaniem. Należy wziąć pod uwagę, że w tym stanie z akumulatora pobierany jest minimalny prąd, a w przypadku długotrwałej awarii sieci elektrycznej konieczne jest fizyczne odłączenie przewodów od akumulatora. (Nie należy odłączać falownika od sieci elektrycznej poza sezonem, ponieważ grozi to uszkodzeniem akumulatora). Jeśli napięcie wejściowe pojawi się ponownie, urządzenie automatycznie przełączy się w tryb zasilania sieciowego. Urządzenie jest wyposażone w szybki 32-bitowy procesor i transformator toroidalny, który zapewnia bezproblemową pracę. Inteligentne sterowanie wentylatorem w zależności od aktualnej temperatury urządzenia.

Parametry

Od tej marki

Więcej produktów marki TATAREK