TATAREK TSP100 Regulator temperatury pompy

Regulator temperatury włączający pompę obiegową centralnego ogrzewania, gdy wzrasta temperatura ustawiona przez użytkownika ... więcej

Identyfikator produktu: 46020080
Cena dostawy: 30,00 zł
Dostępne 1 szt
300,81
244,56 zł bez VAT
Posiadacz cerytikatu jakości
Bezpieczna płatność kartą
Ponad 10 lat doświadczenia w branży

TATAREK TSP100 Regulator temperatury pompy

Regulator temperatury włączający pompę obiegową centralnego ogrzewania, gdy wzrasta temperatura ustawiona przez użytkownika TSP-100 jest energooszczędnym i niezawodnym regulatorem pompy ciepła przeznaczonym do automatycznego lub manualnego włączania i wyłączania pompy cyrkulacyjnej zgodnie z ustawioną temperaturą.
Jednostka sterująca może obsługiwać urządzenia o maksymalnej mocy do 600 W. Cała regulacja opiera się na pomiarze temperatury wody na zasilaniu instalacji w zakresie od 25 °C do 85 °C. Regulator może pracować w dwóch trybach pracy, które można wybrać na panelu za pomocą przełącznika MANUAL/AUTO.
W przypadku trybu automatycznego pompa włącza się lub wyłącza całkowicie automatycznie, gdy temperatura przekroczy wartość ustawioną przez użytkownika.
Wyboru temperatury dokonuje się za pomocą pokrętła na panelu sterowania ze skalą temperatury. Włączenie i praca pompy w trybie automatycznym jest sygnalizowana zapaleniem się odpowiedniej diody oznaczonej AUTO.
tryb manualny jest dostępny po odpowiednim ustawieniu przełącznika MANUAL/AUTO. Tryb ten jest sygnalizowany zapaleniem odpowiedniej diody oznaczonej MANUAL. Po przejściu do tego trybu pracy można ręcznie włączać i wyłączać pompę.

Podstawowe funkcje sterownika
-Praca pompy CO w trybie automatycznym, w oparciu o temperaturę wybraną przez użytkownika
-Możliwość pracy w trybie ręcznym, w którym pompa pracuje w sposób ciągły. Ten oto tryb zapewnia awaryjne działanie pompy w przypadku uszkodzenia czujnika temperatury lub trybu automatycznego
-Energooszczędny i niezawodny
-Łatwy w instalacji oraz obsłudze.
Na indywidualne zamówienie regulator może być wyposażony w przeciwne parametry pracy pompy, co umożliwi pracę pompy ładującej CWU (pompa uruchomi się, gdy temperatura spadnie poniżej wartości zadanej). Ten tep nosi nazwę TSP-200.

Podstawowe parametry techniczne

Moc230 V/50 Hz
Wejście mocy bez obciążenia1 W
Maksymalna moc przełączania600 W
Temperatura otoczenia0 °C 40 °C
Liczba wyjść do sterowania pompą cyrkulacyjną (zaworem)1 × 500 W/230 V/50 Hz
Ilość czujników temperatury1
Zakres ustawień temperatury25 °C85 °C
Dokładność ustawienia temperatury2 °C
Wytrzymałość temperaturowa czujnika-25 °C100 °C
Wyłącznik automatyczny 2,5 A/250 V z opóźnieniem
Stopień pokryciaIP40
Wymiary 110 × 70 × 40

Wyłączny importer w Polsce: MBTerm-krby s.r.o.

Parametry

Od tej marki

Więcej produktów marki TATAREK